Wysokie Wibracje -Boskie Serce zawsze odpowiada …

Któregoś pięknego dnia a był to słoneczny , letni dzień siedziałam na tarasie przed domem mojej mamy z kochaną cioteczką Romą . Nie widziałyśmy się dawno więc dyskutowałyśmy na różne tematy i w pewnym momencie rozmowa zeszła na tematy duchowe . Opowiadałam jej o moim doświadczaniu Boga , Który manifestuje się w moim życiu poprzez różne przeżycia jak „cudowne” uzdrowienia , znajdywanie potrzebnych akurat rzeczy . Wspominałyśmy ukochaną babcię Dzidzię a jej mamę , która była chora na szpiczaka mnogiego a dzięki Boskiej interwencji całkowicie wyzdrowiała. Czułam jak wdzięczność i miłość zalewa moje ciało , jak wylewa się z mojego duchowego serca Anahaty – czakry Serca .Miałam wrażenie jakbym mogła unosić się w przestworzach , tak lekko i cudownie sie czułam . Nastrój był podniosły , zupełnie jakbyśmy siedziały w świątyni a nasza rozmowa była modlitwą wdzięczności . Ukryte przed palącym słoncem byłyśmy pogrążone w tym stanie już około pół godziny . Niebo było czysto błękitne , niezmącone ani jedną chmurką . Nagle spojrzałam w górę a moim oczom ukazało się POTĘŻNE i DOSKONAŁE W SWYM KSZTAŁCIE SERCE , które majestatycznie przesuwało się po niebie . W pierwszej chwili zaniemówiłam , bo jak żyję nie widziałam takiej chmury , która wyglądała jakby była zrobione w programie photoshop . Dotarło do mnie , że to nie było dzieło ludzkich rąk , ani przypadku , jak uznaliby niektórzy lecz był to znak od Boskiej Inteligencji . Kiedy moja ciocia Roma podążyła za moim zdumionym wzrokiem , stanęła osłupiała . Obydwie wpatrywałyśmy się w ten ZNAK na niebie poruszone do głębi

Czułam to niesamowite , nie dające się opisać słowami , głębokie połączenie z Boską WszechMatką , Która manifestowała swoją Obecność w naszym życiu . Podniosłe wibracje które wytworzyłyśmy w sobie zostały wysłuchane i oto przybrały kształt na niebie nad nami ” Jestem , słucham , kocham .”

W starożytnych , świętych księgach zapisano , iż Bóg – Najwyższa Inteligencja złożyła obietnice wszystkim swoim dzieciom :

„Powróć do mnie a Ja powrócę do ciebie .”

Moja skromna interpretacja jest taka :

Powróć do mnie moje dziecko , zauważ mnie w swoim życiu a ja powrócę do ciebie przejawiając swoją obecność . Dla Duszy pogrążonej jeszcze w śnie materii świat duchowy a zatem i Najwyższa Inteligencja Która jest przyczyną wszystkiego , jest niewidoczna , gdyż Dusza ta nie uznaje Tej od Której wywodzi się wszelkie Życie i Dobro . Dusza taka uznaje tylko „twardą” materie i niższe prawa rządzące tym światem a zatem rozkład , przemijanie , starość , nieszczęścia , choroby , brak , walkę , smutek i śmierć jako żniwo jej najgłębszych przekonań czyli wiary , że tak musi być na tym świecie . Przebudzona Dusza zaczyna zaglądać w głąb siebie , szukając przyczyny swego istnienia i natrafia właśnie w sobie , na Boskość Która Jest wszelkim Dobrem , Zdrowiem , Szczęśliwością , Mądrością , Wiecznym Życiem i Młodością . Dusza ta dostrzega że Źródłem tego błogosławieństwa jest Najwyższa Boska Inteligencja , Matka Wszechrzeczy , jej Boska Matka . Widzi znaki na ziemi i niebie tej Wszechpotężnej Obecności . Niektórzy zwą to synchronizacjami .

I tak od lat moją główna duchową praktyka jest rozmyślanie o Bogu , wplatając Jej Cudowną Obecność w najmniejsze , najbardziej prozaiczne czynności życia jak jedzenie , gotowanie , czytanie , intencje , modlitwy , znaki , mantry .

Gotując wyrysowuję łyżką symbol nieskończoności z intencją , że Bóg przejawia swoją Obecność w tej potrawie a odkąd tak czynię moje potrawy są smaczne i nigdy nikomu nie zaszkodziły ; ) .

Przekraczając próg mieszkania , domu , mojego gabinetu pozdrawiam Boską Matkę wymawiając z intencją mantrę :

„BÓG . Jam Jest Święta Obecność Boga .”

Gdy wychodzę moją intencja jest aby Ta Inteligencja chroniła to domostwo i np moją sunię Ziyę (gdy ta zostaje w mieszkaniu ) mówiąc z mocą :

” BÓG . Jam Jest Opiekuńcza Obecność Boskiej WszechMatki oraz Wzniesionych Wysokich Dusz .”

Gdy wsiadam do jakiegoś pojazdu w myślach deklamuje mantrę :

„BÓG . Jam Jest Świeęy Umysł Boga , Który prowadzi ten pojazd bezpiecznie do celu .”

Gdy otrzymuje zapłatę od osób , które trafiają do mnie na sesje indywidualne , oczyszczanie czakr czy warsztaty z wdzięcznością wdmuchuję w pieniądze w moich dłoniach Światło Boga myśląc :

„BÓG . Jam Jest Dostatek i Bogactwo Boga widoczne w moim użytkowaniu i życiu , teraz i na wieki wieków .” -czując przy tym wdzięczność za taką satysfakcjonującą pracę i za jej godziwe wynagrodzenie.

Przykładów mogłabym mnożyć prawie w nieskończoność gdy zapraszam Boga do mojego życia i wiecie co ? Bóg , Ta Cudowna , Święta WszechMatka , Moja Boska Matka ZAWSZE ODPOWIADA .

Zamiast rozmyślać o , że tak się wyrażę głupotach , któregoś dnia postanowiłam rozmyślać o Bogu . Mowie do Niej , myślę o Niej nawet , gdy w nocy idę do łazienki ; ) , gdy się budzę , gdy zasypiam , opowiadam Jej , czasem chyba głupotki ; ) . Jestem Jej taka wdzięczna bo dzięki Niej , a także pracy którą wykonuje nad sobą od lat moje życie jest lżejsze , jakieś takie łatwiejsze i wszystko kończy się dobrze , jeśli nie walczę z tym ” materialnym ” światem w swojej głowie . I Ona odpowiada wszelkim dobrem jaki wcześniej nie przyszłoby mi nawet do głowy , że może być we mnie i moim życiu : jak nadająca sens życiu praca z ludźmi , przyjaciele -siostrzane -bratnie Dusze , nareszcie dobre relacje z bliskimi , zdrowie , młodość , spokój , dostatek , bezpieczne schronienie , odpowiedzi na dręczące mnie od lat pytania o sens mojego życia tu na tym świecie , okazji do przepracowania lęków i słabości i wiele , wiele innych wspaniałych doświadczeń które są moim udziałem . Ona odpowiada poprzez wizje , uczucie szczęśliwości , spełnienia , poprzez książki , cytaty , piosenki , talenty , natchnienie czy jako usłyszane rozmowy jako odpowiedź na dręczące mnie właśnie pytanie .

Czuję Jej WszechObecność , we mnie i wokół mnie , czego i życzę każdej Duszy .

Jak ważne są nasze wibracje które wypromieniowujemy do Wszechświata , co je osłabia a co wzmacnia podzielę się w innym artykule .

Namaste Piękne i Nieśmiertelne Dusze

Lena