Oczyszczanie Czakr -Zabieg „na odległość „

Jak to działa „na odległość”.

Wiele osób zastanawia się czy zabieg oczyszczania Czakr „na odległość” może zastąpić tradycyjne spotkanie . Odpowiedź brzmi tak . Jednak jak to działa ? A jak działa wogóle uzdrawianie ? Jak to się dzieje że jedna osoba może przekazać Uzdrawiającą Energię drugiej ?

Jest to zabieg wykonywany na poziomie duchowym . Oczywistym jest to że nie biorę miotełki czy innego specjalnego przyrządu i nie oczyszczam Czakr które w swej naturze są strukturami duchowymi -energetycznymi . Potrzebuję do tego swojej duchowej siły i wiary w Boga -Kosmiczną Świadomość . Również niezbędna jest siła wyobraźni jak i doświadczenie , które wspiera wiarę . Świadoma swego połączenia z Wszechmocą Najwyższej , staję się narzędziem w rekach Tej dla Której absolutnie WSZYSTKO JEST MOŻLIWE .

Nie bez znaczenia jest też wiara osoby uzdrawianej ,chociażby była wielkości przysłowiowego ziarnka gorczycy .

Któregoś dnia zawitała do mnie starsza Pani , wiek około 70 lat , skierowana do mnie przez jej wnuczka ,z którym poznałam się na warsztatach Reiki, które prowadzę . To było dla mnie ciekawe i wielce pouczające doświadczenie . Pokazujące potęgę ludzkiego umysłu , jak i w dobrym tak i złym znaczeniu , jak się potem okazało. Wzięłam je sobie do serca na dalszą drogę życiową .

Owa starsza dama przyszła do mnie o kulach , którymi posługiwała się cały czas , już od około roku . Przegadałyśmy chyba z godzinę zanim wykonałam u niej zabieg . Jej stan emocjonalny daleki był od równowagi . Skarżyła się na życie , stan zdrowotny ale też nieudane pożycie małżeńskie . Płakała przypuszczam pierwszy raz od dawna , obnażając swój smutek przed obcą osobą . To był przykry widok ale pod koniec sesji wprowadzającej gdy pozwoliła sobie na okazanie emocji uspokoiła się i nabrała wiary na lepsze jutro. Wykonałam jej zabieg przelewając w schorowane ciało i serce Uzdrawiającą Energię . Pomimo iż widziałam już niejedno w swoim życiu, co czasem ociera się o fantasy , byłam zdziwiona siłą działania Boga . Pomimo upływu lat nadal tak mam ,że Boskie Cuda zawsze mnie zadziwiają jak małe dziecko , które jest oszołomione Potęgą swojej Kosmicznej Matki 🙂

Jej wnuk zadzwonił do mnie po 2 dniach z radosną nowiną . Jego babcia odrzuciła kule w dniu zabiegu (po roku ich niezbędności !) i jak się wyraził, „biega po osiedlu załatwiając swoje sprawunki”. Nie wiecie jak się ucieszyłam tą wspaniałą wiadomością ! Jakież było moje zdziwienie gdy po tygodniu pojawiła się ponownie o kulach .Co się wydarzyło , zachodziłam w głowie ? Dlaczego uzdrowienie było tak krótkotrwałe w tym przypadku ?

Tajemnica szybko wyszła na jaw. Tym razem starsza Pani nie chciała nawet słyszeć o wspierającej rozmowie a to za sprawą jej męża , który przekonał ją ,że to niemożliwe aby to działało , a ja że jestem rzekomo znachorką 🙂 Siła sugestii jej wieloletniego partnera była tak wielka , że nadwątliła jej wiarę do tego stopnia , iż kobieta powróciła do starego schematu myślenia . Wiedziałam że nic tu już nie zdziałam , chociażbym nie wiem jak potężną Siłą była w stanie dysponować . Było mi jej żal . W sercu życzyłam jej i jej mężowi wszystkiego co najlepsze . Tyle chociaż mogłam dla nich zrobić .

I tak otrzymałam cenną lekcję jak siła naszego ludzkiego umysłu , tego co mieści się w przepastnych magazynach naszej podświadomości , wpływa zbawiennie lub zgubnie na nasze życie . Więc tak , Wiara ma olbrzymie znaczenie . Słowa Jezusa -uzdrowiciela , ” Według wiary waszej niech wam się stanie” , nabrały dla mnie głębszego sensu . Czasem obserwowałam u osób , które deklarowały swój brak wiary w cuda ,niesamowite efekty działania Uzdrowienia . Dlatego to wielkość wiary w postaci ziarnka gorczycy faktycznie wystarczy aby się dokonało …uzdrowienie .

Od razu spieszę z informacją że ja sama nie posiadam jakiejś wyjątkowej Siły , jedyną Uzdrowicielką jaką znam jest Bóg , Którą czczę i kocham w aspekcie Boskiej Kosmicznej Wszechmatki . To Ona jest władna przywracać wszystko do Boskiej Doskonałości , gdy tylko Jej na to pozwolimy 🙂 Ja jedynie dzięki Jej łasce jestem w stanie używać tej Siły do czynienia dobra . Nauczyłam się tego zgłębiając tajniki starożytnej wiedzy Jogi , Reiki , Tao oraz prawdziwych nauk wczesnochrześcijańskich jakie naucza Jezus Chrystus .

Współczesna nauka , mam na myśli fizykę kwantową również potwierdza Boską Rzeczywistość w której wszyscy jesteśmy połączeni i mamy swoje życie . Wieczne Życie .

Wszystko jest Energią = Wszystko jest Duchowe .

Wszystko jest Energią .

Na poziomie materii wydaje nam się że jesteśmy ciałami obdarzonymi inteligencją .

Co wydarzy się podczas Rytuału Oczyszczania Czakr

Jak się przygotować do Rytuału Oczyszczania .

Korzystając z właściwości Boskiej Macierzy możesz przygotować się do przyjęcia Uzdrawiajacej Kosmicznej Energii w zaciszu swojego domu . Nie potrzebujesz przyjeżdżać do mnie do Krakowa . Spotkamy się na płaszczyźnie duchowej gdzie wszyscy jesteśmy połączeni i jesteśmy duchową =energetyczną jednością .


W dniu otrzymania przekazu zalecam post warzywno-owocowy o zmniejszonej ilości kcal -oczywiście tylko jeśli Twoja kondycja psycho-fizyczna pozwala Ci na to. Energia Duchowa działa lepiej na nie obciążone ciężkostrawnym jedzeniem ciało i umysł . Jest znanym faktem że ludzie którzy poszczą jednocześnie medytując doznają niejednokrotnie duchowych stanów jak głębokie wglądy w rzeczywistość , wizje . Jeżeli z jakiś powodów jest to dla Ciebie niemożliwe , nie martw się Duchowe Uzdrowienie też będzie miało miejsce . Zalecam również w dniu przekazu powstrzymania się przed spożywaniem zwierząt , alkoholu , palenia papierosów czy picia kawy aby nie obniżać swoich duchowych wibracji oraz nie pobudzać dodatkowo ciała i umysłu . Spokój , dobre samopoczucie jest ważne , zresztą nie tylko w ten dzień .

Jeżeli masz taką możliwość weź wcześniej oczyszczającą kąpiel bądź prysznic z intencją oczyszczenia -wystarczy , że podczas kąpieli będziesz o tym myśleć . Kąp się powoli , bez pośpiechu , wypowiadając słowa mantry :
„Jam Jest oczyszczający strumień Boskiej Zasady Życia .”

Na czas otrzymywania przekazu Ozdrawiającej Energii wybierz zaciszne miejsce , gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał . Przewietrz dobrze pomieszczenie , możesz zapalić też świece oraz o ustalonej wcześniej porze włącz ścieżkę audio z prowadzoną przeze mnie medytacją .Ułóż się wygodnie z prostym kręgosłupem , zalecam pozycję leżącą . Zamknij oczy . Resztę zostaw Kosmicznej Świadomości . Pamiętaj to Ona uzdrawia .

To wszystko ma Cię przygotować się na przyjęcia Wysokich Wibracji które oczyszczą Twoje Czakry , Aurę oraz zasilą Twoje ciało i umysł .

Po skończonym uzdrawiającym przekazie Energii poleż jeszcze chwilę , tak długo jak czujesz potrzebę i zwróć się do Kosmicznej Świadomości , Najwyższej Energii , Wszechobecnego Ducha , Boga z wdzięcznością za oczyszczenie Cię z karmicznych obciążeń , błędnych wzorców , nawyków czy stanów chorobowych . Niech to będzie modlitwa Wdzięczności i Wiary . Wiary że oto tu i teraz dokonało się pełne uzdrowienie nawet jesli jeszcze nie widoczne gołym okiem . Nie proś o uzdrowienie gdyż kazda prośba niejako kieruje uwagę a zatem i Energię na brak czegoś ,np zdrowia co objawia się manifestacją tego braku np. braku zdrowia czy równowagi psycho-fizycznej .
Aby wzmocnić ten stan wiary proponuję abyś wykonywał/a tą modlitwę wiary i wdzięczności przynajmniej dwa razy dziennie np. rano po przebudzeniu jak i wieczorem , tuż przed snem. Pamietaj aby modlitwa ta nie była tylko intelektualna . Spróbuj wzbudzić w sobie uczucia wdzięczności co wzmocni Twoją wiarę . Ponieważ jest to Duchowy proces zaprzegnij do tego swój umysł wyobrażając sobie siebie np. szczęsliwą/ym , zdrową/ym ,spokojną/ym . Jeśli przyjdą do Ciebie jakieś niechciane myśli zastąp je wizją siebie uzdrowioną/ym . Oddaj to Kosmicznej Swiadomości -niech Ona się tym zajmie , Ty już robisz to co mozesz jako człowiek .

Wiara w Boga czyni cuda .

Sesja Oczyszczanie Czakr koszt –200 złotych

Dodatkowa sesja wprowadzająca on-line -60 minut – gdzie możesz podzielić się swoją historią , problemami życiowymi do przepracowania – 100 złotych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat zajrzyj do postu Praca z Podświadomością -Sesje on-line lub w Krakowie .Sesje odbywają się zazwyczaj przez Skype`a lub aplikację WhatsApp .

W celu zarezerwowania terminu proszę o kontakt :

rozwojswiadomosci@gmail.com lub

kontakt telefoniczny : +48 608 820 829

Zapraszam

Lena Biel