Warsztaty Reiki Stopień I : 17-18 CZERWIEC

Zapraszam na warsztaty Reiki -Stopnia I Shoden podczas których podzielę się z Wami wieloletnim doświadczeniem w pracy z Uzdrawiającą Energią Życia . Energia Ta znana jest od tysiącleci starożytnym kulturom m.in. pod nazwą Ki, Mana , Orgon, Chi , Prana czy Duch Święty .

Podczas warsztatów nauczycie się między innymi jak pozyskiwać i gromadzić Tą Energię oraz jak używać Jej do uzdrawiania . Będziemy również pracować nad ośrodkiem serca zwanym w Japonii „kokoro ” , co wzmocni Waszą możliwość odczuwania współczucia , przebaczenia i miłości , bez czego nie da się uzdrawiać gdyż to Miłość jest podstawą wszelkiego dobra i Życia .

Podzielę sie wieloma wręcz niezwykłymi historiami uzdrowienia jakie doświadczyłam i byłam świadkiem . Niektóre z nich śmiało można nazwać cudami . Te tzw. cuda mogą się zadziać w Naszym życiu właśnie miedzy innymi dzięki codziennej praktyce , poszerzaniu świadomości i przede wszystkim dzięki łasce Boskiego WszechDucha , Bokiej Macierzy w Której WSZYSCY mamy swoje wieczne życie . Jakie to życie będzie w pełni zależy od Nas , od naszej wewnętrznej pracy , stanu myśli i emocji , samokontroli i dokonywanych przez Nas wyborów.

Stawiam na praktykę i jeszcze raz praktykę bo to ona pozwala realnie doświadczyć pięknego , duchowego życia w bezpieczeństwie , spokoju i dostatku . Dlatego te dwa dni wypełnione są intensywną pracą i nauką oczyszczania aury zdrowia , oczyszczania kanałów energetycznych , przekazywania Energii ludziom , zwierzętom , roślinom a nawet kamieniom ,które odpowiednio oczyszczone i wzmocnione wspomagają rozwój duchowy.

Sa to warsztaty duchowego rozwoju podczas których dochodzi do samoistnego oczyszczenia i rozpuszczenia wielu blokad cielesnych , umysłowych i energetycznych (duchowych) uczestników , dzieję się to za sprawą wysokich wibracji powstających pod wpływem wspólnych medytacji , dobrych intencji i przejawionej Obecności Źrodła , opiekuńczych Wysokich Duchów oraz Naszych duchowych przewodników . Ponad to udzielam Inicjacji w Reiki , czyli modle się do Boskiej Macierzy a Ona przepływa oczyszczającym strumieniem przez kanały i czakrami osoby którą błogosławię .

Do warsztatów możecie przygotować się poprzez samodzielne oczyszczenie mentalno- duchowe . Dlatego warto się zastanowić z jaką intencją chcecie pracować na tych właśnie warsztatach . Wieczór wcześniej należy wziąć kąpiel , prysznic nacierając się delikatnie solą z intencją ze oczyszczacie się energetycznie a następnie zapalić białą świecę (najlepiej przeznaczoną tylko do tego ) i wyrazić swoją intencję spisując ją na papierze . Papier ten spalicie symbolicznie po warsztatach a resztki rozsypiecie nad rzeką lub na łonie natury. Dzieje się dużo dobrego i w trakcie i po warsztatach w życiu i Duszy każdego z uczestników .

Warsztaty Reiki skierowane są do wszystkich osób które pragną realnej zmiany i uzdrowienia na poziomie ciała , umysłu i Duszy . Niezależnie od poziomu wiedzy duchowej , niezależnie od wyznania , wieku , płci , statusu społecznego Świat Duchowy stoi otworem i zaprasza Nas serdecznie .

Na tym stopni nauczysz się :

Historia Mikao Usui

Wywiad z Mikao Usui

Symbol Reiki

Czym jest Ki (Qi, Chi)

Reiju –tzw.inicjacja 

Deszcz Reiki

GOKAI MEIJI- Pięć Zasad Cesarskich

Seiza –diamentowy siad

Mudra Gassho

Medytacja Mudra Gassho /Kokoro

Rozwijanie Ki  -Uwrażliwianie punktów Energetycznych na dłoniach .

Kenyoku    – podstawowa technika samooczyszczania.

Kula Energetyczna

ANSHIN  RYTSU  MEI :

Misogi   dolnobrzuszne oddychanie

Medytacja -„śledzenie” oddechów

Nentastu-Ho  -afirmacje

Oczyszczanie Aury

Neutralizowanie chorobowej materii

Schemat wykonywania zabiegu

Shichi No Iyashi No Te: „Siedem Leczących Dłoni”

Ju No Iyashi No TeMetoda 12 leczących dłoni

Zastosowanie metody 7 i 12 pozycji na innych osobach.

Zabieg Mikao Usui 

Rytuał Grupowego Uzdrawiania

Uzdrawianie zwierząt

Uzdrawianie roślin za pomocąReiki

Zasilanie EnergiąReiki przedmiotów,żywności lekarstw itd.

Energetyczne oczyszczanie przedmiotów, kamieni szlachetnych itp. 

Na warsztatach otrzymujesz Podręcznik do praktyk

Warsztaty odbywają się w Krakowie na starym ,pięknym Kazimierzu przy ul. Miodowa 26 na 4 piętrze pod szyldem „Rozwój Świadomości „. Na ulicy przed kamienicą są miejsca parkingowe ale proszę pamietać ze jest to strefa płatnego parkowania !

Zaczynamy w sobotę i niedzielę od godziny 9.00 do około 17.30 ( 8 godzin -pół godzinna przerwa na posiłek lub spacer 🙂

Na warsztaty przyjdź w wygodnym ubraniu które nie będzie krępować Twojego ciała np. spodnie dresowe , legginsy . Zabierz ze sobą coś do jedzenia i picia . Jeśli chcesz zabierz ze sobą kocyk i ciepłe skarpety .

Inwestycja : 600 złotych

Zgłoszenia na warsztaty : Proszę o przemyślane decyzje gdyż są to warsztaty w kameralnym gronie , co jednocześnie sprzyja poznaniu nowych i ciekawych ludzi z duchowego kręgu .

Osoby które pragną wziąć udział w warsztatach proszę o wpłatę zaliczki w wysokości 200 złotych . Wpłacając zaliczkę zgadzasz się na warunki poniżej :

zaliczka jest bezzwrotna i wpłacając ją zgadzasz się na warunki organizującej warsztaty .

Zaliczka zostanie zwrócona tylko w przypadku gdy warsztaty nie odbędą się w danym terminie lub jeśli wpłacająca osoba znajdzie w zastępstwie za siebie innego uczestnika warsztatów Reiki .

Numer konta bankowego na które należy przelać pieniądze oraz przesłać potwierdzenie z banku na maila

29 1140 1010 0000 5158 5300 3968 

Tylko z dopiskiem 

„Reiki”

Osoby które pragną wziąć udział w warsztatach proszę o kontakt :

Preferuje kontakt przez WhatsApp pod numerem 608820829 ale inny oczywiście tez jest dla mnie w porządku 😉

mail : rozwojswiadomosci@gmail.com

telefon : 608 820 829

Zapraszam także do skorzystania z powtórzenia  warsztatów , koszt dla moich uczniów to 300 zł. Po kilku miesiącach , latach praktyki pojawiają sie inne pytania niż na początku Drogi Reiki.

TERMINY

17-18 CZERWCA

Prowadząca :

Krótko o sobie 🙂 Nazywam się Lena Biel . Reiki pojawiło sie w moim życiu wraz z potrzebą pomocy mojej kochanej babci Dzidzi , która wiele lat temu usłyszała diagnozę -rak . Dzięki Boskiej łasce przeżyła 13 lat więcej . To wtedy moja świadomość skierowała się w kierunku duchowości Jestem Sensei’em a więc nauczycielką Japońskiego Reiki -sztuki uzdrawiania Energią -byłam świadkiem Boskiej Mocy Która w Nas żyje . Zjeździłam ,jak to się mówi pół Polski ,poznając ciekawych ludzi z kręgu duchowego gdzie sztuki uzdrawiania zwanej Reiki uczyłam się u kilku nauczycieli . Osobiście nie uznaję używania tytułu Mistrza Reiki gdyż dla mnie Mistrz to osoba która poświęca całe swoje życie w służbie ludzkości oraz wyrzekając sie uciech świata doczesnego pracuje w pokorze nad swoimi słabościami . Znam paru takich Mistrzów jak Jezus Chrystus , Budda , Babaji , Saint Germain . Uzyskałam tytuł Coacha w Szkole Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego oraz ukończyłam roczny kurs doskonalący „Program Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt „  organizowany przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt , odbyłam też około 1400 godzin psychoterapii indywidualnej i grupowej ,dało mi to możliwość przepracowania i uporządkowania „swojej głowy ” i emocji , co daje mi podstawy do pracy indywidualnej i grupowej z ludźmi . Z zamiłowania joginka wielbiąca Boga w aspekcie Kosmicznej WszechMatki 🙏🏻 Z miłości do zwierząt jestem wegetarianką ale od jakiegoś czasu też z miłości to pysznego wegetariańskiego jedzenia 😉

Opinie na temat prowadzonych przeze mnie warsztatów i sesji indywidualnych znajdziesz wpisując w Google.com hasło : Lena Biel Kraków

Namaste 

Lena Biel