Warsztaty – Oczyszczanie Aury : 14 MAJ 2022

Zapraszam na warsztaty autorskiego cyklu „Czakry -7 Poziomów Świadomości Duszy” . Najbliższe warsztaty poświęcone są Oczyszczaniu i Pracy z Polem Aurycznym gdzie podzielę się między innymi wiedzą teoretyczną ale przede wszystkim skupimy się na praktyce , której gram jest więcej wart niż kilogram teorii . Wybrałam perełki praktyk duchowych w głównej mierze zaczerpniętych ze starożytnych nauk Jogi , szlachetnej Drogi Buddyzmu , medytacji z Jam Jest . Będziemy się modlić , medytować , nie zabraknie też wizualizacji i pracy z Energią a to wszystko odbędzie się w oczyszczających energetycznie dźwiękach mis tybetańskich i zapachach kadzideł . Dzięki czemu na warsztatach dochodzi do uwolnienia blokad na poziomie duchowym , cielesnym i emocjonalnym .Nauczycie się jak oczyszczać swoje Pole Auryczne , jak je poszerzać i przede wszystkim wzmocnić na tyle ,aby realnie chroniło Was przed niskimi wibracjami tzw. „złym okiem” , „wampiryzmem” energetycznym ,klątwami , przed niskimi duchami i bytami . Dzięki silnej Aurze Energia Życiowa zamiast ulegać rozproszeniu będzie trwała na straży Waszego bezpieczeństwa i zdrowia jako SIlne Pole Życiowe . Jest dla mnie bardzo ważne aby po warsztatach uczestnicy stawali się coraz bardziej świadomi , silni duchowo i odpowiedzialni za swój los co daje właśnie odpowiednia praktyka duchowa , którą zalecam po warsztatach w zaciszu własnego domu .

Podzielę się również własnymi doświadczeniami duchowymi dotyczącymi Aury i sytuacjami w których między innymi Silne Pole Auryczne uratowało mi życie . Niektóre brzmią jak opowieści fantasy , jednak wydarzyły się w moim życiu naprawdę .

Podczas warsztatów dochodzi również do samoistnego i naturalnego oczyszczenia Aury i Czakr a wynika to między innymi z wysokich duchowych wibracji jakie panują wsród medytujących uczestników wzmocnione Obecnością Boskiego Wszechducha , Anielskich Dusz , Duchowych Mistrzów , Duchowych Przewodników Których świadomie zapraszam do obecności i wzmocnienia praktykujących . Ponad to osobiście oczyszczam Aurę każdej osoby przekazując w modlitwie duchowe błogosławieństwo .

Na warsztatach dowiesz się jak:

  • Oczyszczać Pole Aury -Świetlisty Kokon oraz Aurę zdrowia
  • Rozszerzać Pole Auryczne wokół siebie
  • Tkać i wzmacniać Aurę
  • Napełniać Aurę Kosmiczną Energią Życia -Praną
  • Inkantować mantry Jam Jest -natychmiastowe urzeczywistnienie
  • Tworzyć Aurę wokół innych aby ich chroniła

To piękne i duchowe warsztaty podnoszące wibracje Duszy wypełnione spokojem , intencjami, poświęcone odbudowaniu duchowej więzi pomiędzy Boską Macierzą a każdą z Dusz która jest na to gotowa . Do warsztatów możecie przygotować się poprzez oczyszczenie duchowo-mentalne . Dlatego warto się zastanowić z jaką intencją chcecie pracować na tych właśnie warsztatach . Wieczór wcześniej należy wziąć kąpiel , prysznic nacierając się delikatnie solą z intencją ze oczyszczacie się duchowo a następnie zapalić białą świecę (najlepiej przeznaczoną tylko do tego ) i wyrazić swoją intencję spisując ją na papierze , który możecie zabrać na warsztaty . Papier ten spalicie symbolicznie na warsztatach . Dzieje się dużo dobrego i w trakcie i po warsztatach w życiu i Duszy każdego z uczestników .

Żyjemy w czasach wielkiego niepokoju , przytłoczeni informacjami o ciągłym zagrożeniu naszego zdrowia a nawet życia . Coraz więcej ludzi budzi się pod wpływem cierpienia i zaczyna szukać czegoś więcej niż „twardy materializm” , szukając bezpieczeństwa , spokoju i sensu życia . Jest to czas wielkiej przemiany duchowej ludzkości na który czekaliśmy wiele tysięcy lat .Pamietajmy że każdy człowiek osłonięty jest Aurą -Świetlistym Kręgiem Boskiej Mocy lecz gdy człowiek nie zdaje sobie z tego sprawy , nie dostrzegając duchowej Rzeczywistości , Aura jest osłabiona , często „dziurawa” , rozproszona i nie może ona wtedy spełniać swojej ochronnej roli . Dopiero gdy zwracamy swoje duchowe oko na Boską Rzeczywistość , dopiero wtedy ukazuje nam Ona swoją Moc i użyteczność w dniu powszednim . Bo tak , duchowość może a nawet powinna być stosowana nie tylko od święta czy w sytuacjach gdzie pojawiają się problemy . Dlatego warto praktykować i rozwijać się duchowo każdego dnia ,wplatając duchowość w nawet proste czynności , aż stanie się naszą codziennością. To ułatwia życie : ) Jednak nie wierzcie mi na słowo czy to działa tylko spróbujcie aby przekonać się jak Wasze życie z dnia na dzień staje się pełniejsze a Wy spokojniejsi .

Warsztaty odbywają się w Krakowie na starym ,pięknym Kazimierzu przy ul. Miodowa 26 na 4 piętrze pod szyldem „Rozwój Świadomości „. Na ulicy przed kamienicą są miejsca parkingowe ale proszę pamietać ze jest to strefa płatnego parkowania !

Zaczynamy w sobotę o godzinie 9.30 i pracujemy do 15.30 ( 6 godzin )

Na warsztaty przyjdź w wygodnym ubraniu które nie będzie krępować Twojego ciała np. spodnie dresowe , legginsy . NIE SĄ TO WARSZTATY ĆWICZEŃ FIZYCZNYCH Z ZAJĘĆ JOGI 🙂 Zabierz ze sobą coś do jedzenia i picia . Jeśli chcesz zabierz ze sobą kocyk i ciepłe skarpety .

Inwestycja : 300 złotych

Zgłoszenia na warsztaty : Proszę o przemyślane decyzje gdyż są to warsztaty w kameralnym gronie około 10 osób , co jednocześnie sprzyja poznaniu nowych i ciekawych ludzi z duchowego kręgu .

Osoby które pragną wziąć udział w warsztatach proszę o kontakt :

mail : rozwojswiadomosci@gmail.com

telefon : 608 820 829

wiadomość WhatsApp pod wyżej wymienionym numerem telefonu

Prowadząca :

Krótko o sobie 🙂 Nazywam się Lena Biel . Z miłości do zwierząt jestem wegetarianką ale od jakiegoś czasu też z miłości to pysznego wegetariańskiego jedzenia 😉 . Jestem nauczycielką Japońskiego Reiki -sztuki uzdrawiania Energią -byłam świadkiem Boskiej Mocy Która w Nas żyje . Uzyskałam tytuł Coacha w Szkole Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego oraz ukończyłam roczny kurs doskonalący „Program Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt „  organizowany przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt , odbyłam też ponad 1200 godzin psychoterapii indywidualnej i grupowej ,dało mi to możliwość przepracowania i uporządkowania „swojej głowy ” i emocji , co daje mi podstawy do pracy indywidualnej z ludźmi . Z zamiłowania joginka wielbiąca Boga w aspekcie Kosmicznej WszechMatki 🙏🏻

Opinie na temat prowadzonych przeze mnie warsztatów i sesji indywidualnych znajdziesz wpisując w Google.com hasło : Lena Biel Kraków

Serdecznie zapraszam

Lena Biel