Get Adobe Flash player

Warsztaty CZAKRY - 7 Poziomów Świadomości Duszy

Zapraszam na cykl warsztatów CZAKRY – 7 Poziomów Świadomości Duszy  . Dołącz w dowolnym momencie cyklu -nie czekaj na idealny moment :).

Podczas warsztatów poznasz Jogę Czakralną z nutą psychologii , co pozwola oczyścić i rozwinąć Twoje Czakry oraz przepracować wiele blokad , błędnych przekonań , obciążeń karmicznych na poziomie duchowym , umysłowym i cielesnym . Nie musisz mieć żadnej wiedzy na temat jogi , czakr ,duchowości czy psychologii . Wszystko co w danej chwili potrzebne dowiesz się na warsztatach . Joga Czakralna nie jest Hatha Jogą a więc nie są to ćwiczenia fizyczne czyli tzw. asany .

Są to warsztaty poświęcone duchowej praktyce oczyszczania i rozwijania Czakr , z nutą psychologii :) Podczas warsztatów dochodzi do uwalniania zastałych blokad i emocji dlatego głęboki proces oczyszczania trwa jeszcze długo po ,wspierany własną praktyką w domu . Część teoretyczna to wykład między innymi na temat Systemu Czakr , Kanałów Energetycznych , ENERGII KUNDALINII i danej Czakry której poświećony jest warsztat . Poznasz MANTRY (słowa Mocy ) i MUDRY (układy dłoni ) które aktywują i rozwijają Czakry . Pod koniec warsztatów odbędzie się JOGA NIDRA czyli baaaardzo głęboki relax i  odprężenie w dźwiękach MIS TYBETAŃSKICH które wibrując oczyszczają Czakramy i Kanały Energetyczne z blokad .

 

 

DLA KOGO TE WARSZTATY :

Oczyszczanie Czakr , praca z Aurą , oczyszczanie Sushumny , Idy i Pingali ( kanały energetyczne ) , rozwijanie Czakr , wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa , wyciszenie lęków , praca z emocjami, wewnętrzny spokój , zdrowe związki , stabilność emocjonalna , kontakt z ciałem , silna wola , głęboki relaks - nauka , zdrowe poczucie własnej wartości , przebaczenie , wdzięczność , uwolnienie blokad emocjonalnych , zdrowe wyrażanie siebie , wyznaczanie zdrowych granic , praca z przekonaniami , twórcze tworzenie własnego życia , urzeczywistnieniem własnych marzeń , wolność duchowa , przebudzona intuicja , duchowość , wzmocnienie Życiowej Energii , Świetliste Ciało

OGÓLNY PROGRAM WARSZTATÓW:

Podczas wykładu zapoznasz się z teorią na temat Czakry , wykonasz test przybliżający Ci obecny stan czakry oraz otrzymasz również materiały na jej temat.

Praktyja Jogi czakralnej :
Radża Joga – Joga Królewska ,droga świadomości poprzez wolę
Bhakti Joga –Joga Miłości i uwielbienia dla Najwyższej ,Kosmicznej Świadomości , Boskiej Energii
Dżnani Joga –Joga mądrości , poznania i wiedzy
Joga Nidra –samoświadomość poprzez głęboki relaks
Praktyka Medytacji i Wizualizacji
Pranajama – jogiczna sztuka duchowego oddychania , oczyszczająca czakry i nadi-kanały energetyczne 
Kapiel w dźwiękach Mis Tybetańskich i dzwonkach Koshi
Mantry i Mudry
Przekonania- praca z ograniczającymi przekonaniami
Praca z Ciałem
Praca z Emocjami

 

GARŚĆ PRZYDATNYCH INFORMACJI ORGANIZACYJNYCH :

Warsztaty odbywają się cyklicznie , w nowym pięknym miejscu HOLI Body&Mind Center przy ul. Siewna 30 B  ,  dlatego możesz dołączyć w dogodnym dla Ciebie momencie cyklu co miesiąc pracujemy z inną Czakrą  . 

Nie jest ważne czy jesteś katolikiem , buddystą , joginem , muzułmaninem czy ateistą. Każdy znajdzie to czego potrzebuje i jest w stanie przyjąć w danym momencie swojego życia .

ZAPISY OBOWIĄZKOWE !!!

Koszt 6-godzinnych warsztatów to 250 złotych , ilość miejsc jest ograniczona dlatego jeżeli chcesz się zapisać proszę o kontakt :

najlepiej sms / telefon pod numer :608 820 829    lub 
mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Najbliższe warsztaty odbywają się
13 wrzesnia -Czakra 3 oko

 

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ :
Na zajęcia najlepiej przyjść bez pełnego brzucha ale tez nie głodnym :)
Przyda się wygodny strój np. spodnie dresowe lub leginsy  , kanapka oraz długopis.

Serdecznie zapraszam na warsztaty


Namaste

Lena Biel  

AKTUALNE WARSZTATY

Cykl Warsztatów CZAKRY:

7 Poziomów Świadomości Duszy :

Czakra 3 Oka 13 WRZESNIA

Zapisy obowiązkowe 

     * * * 

Warsztaty Reiki 

     * * *

Sesje indywiualne  

Praca z Podświadomością  

Uzdrawianie dzieciństwa 

Zmiana błędnych przekonań

Life Coaching

zapraszam do działu

Praca z Podświadomością