Get Adobe Flash player

Warsztaty CZAKRY - 7 Poziomów Świadomości Duszy

Zapraszam na cykl warsztatów CZAKRY – 7 Poziomów Świadomości Duszy  . Podczas warsztatów poznasz Jogę Czakralną z nutą psychologii , co pozwola oczyścić i rozwinąć Twoje Czakry oraz przepracować wiele blokad , błędnych przekonań , obciążeń karmicznych na poziomie duchowym , umysłowym i cielesnym . . Nie musisz mieć żadnej wiedzy na temat jogi , czakr ,duchowości czy psychologii . Wszystko co w danej chwili potrzebne dowiesz się na warsztatach . Joga Czakralna nie jest Hatha Jogą a więc nie są to ćwiczenia fizyczne czyli tzw. asany .

Są to warsztaty poświęcone duchowej praktyce oczyszczania i rozwijania 7 Czakry Korony , z nutą psychologii :) Podczas warsztatów dochodzi do uwalniania zastałych blokad i emocji dlatego głęboki proces oczyszczania trwa jeszcze długo po ,wspierany własną praktyką w domu . Część teoretyczna to wykład między innymi na temat Systemu Czakr , Kanałów Energetycznych , ENERGII KUNDALINII i oczywiście Czakry Korony . Poznasz MANTRY (słowa Mocy ) i MUDRY (układy dłoni ) które aktywują i rozwijają Czakrę Korony . I tym razem nie obędzie się bez JOGA NIDRY czyli baaaardzo głębokiego odprężenia w dźwiękach MIS TYBETAŃSKICH które wibrując oczyszczają Czakramy i Kanały Energetyczne z blokad .

 7 czakra moja www

 

DLA KOGO TE WARSZTATY :

Oczyszczanie Czakr , praca z Aurą , oczyszczanie Sushumny , Idy i Pingali ( kanały energetyczne ) , rozwijanie Czakr , wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa , wyciszenie lęków , praca z emocjami, wewnętrzny spokój , zdrowe związki , stabilność emocjonalna , kontakt z ciałem , silna wola , głęboki relaks - nauka , zdrowe poczucie własnej wartości , przebaczenie , wdzięczność , uwolnienie blokad emocjonalnych , zdrowe wyrażanie siebie , wyznaczanie zdrowych granic , praca z przekonaniami , twórcze tworzenie własnego życia , urzeczywistnieniem własnych marzeń , wolność duchowa , przebudzona intuicja , duchowość , wzmocnienie Życiowej Energii , Świetliste Ciało

OGÓLNY PROGRAM WARSZTATÓW:

Podczas wykładu zapoznasz się z teorią na temat Czakry , wykonasz test przybliżający Ci obecny stan czakry oraz otrzymasz również materiały na jej temat.

Praktyja Jogi czakralnej :
Radża Joga – Joga Królewska ,droga świadomości poprzez wolę
Bhakti Joga –Joga Miłości i uwielbienia dla Najwyższej ,Kosmicznej Świadomości , Boskiej Energii
Dżnani Joga –joga mądrości , poznania i wiedzy
Joga Nidra –samoświadomość poprzez głęboki relaks
Praktyka Medytacji i Wizualizacji
Pranajama – jogiczna sztuka duchowego oddychania , oczyszczająca czakry i kanały energetyczne nadi
Kapiel w dźwiękach Mis Tybetańskich i dzwonkach Koshi
Mantry i Mudry
Przekonania- praca z ograniczającymi przekonaniami
Praca z Ciałem
Praca z Emocjami

 

GARŚĆ PRZYDATNYCH INFORMACJI ORGANIZACYJNYCH :

Warsztaty odbywają się cyklicznie ,w Akademii Jogi w Krakowie  ,  dlatego możesz dołączyć w dogodnym dla Ciebie momencie cyklu co miesiąc pracujemyz inną Czakrą  . 

Nie jest ważne czy jesteś katolikiem , buddystą , joginem , muzułmaninem czy ateistą. Każdy znajdzie to czego potrzebuje i jest w stanie przyjąć w danym momencie swojego życia .

ZAPISY OBOWIĄZKOWE !!!

Koszt 6-godzinnych warsztatów to 150 złotych , ilość miejsc jest ograniczona dlatego jeżeli chcesz się zapisać proszę o kontakt :

wiadomość przez Messengera ( Facebook : Rozwój Świadomości )
mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
sms / telefon pod numer :608 820 829

Najbliższe warsztaty odbywają się
20 Październik  od godziny 11 do 17 w Akademii Jogi w Krakowie przy ul. Węgierskiej 4 .

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ :
Na zajęcia najlepiej przyjść bez pełnego brzucha ale tez nie głodnym :)
Przyda się wygodny strój np. spodnie dresowe lub leginsy  , kanapka oraz długopis.

Serdecznie zapraszam na warsztaty


Namaste

Lena Biel  

AKTUALNE WARSZTATY

Cykl Warsztatów CZAKRY:

7 Poziomów Świadomości Duszy  

 

7 Czakra Korony

20 Październik

     * * * 

Warsztaty Reiki 

 Stopień I

14-15 WRZESIEŃ 

     * * *

Sesje indywiualne  

Praca z Podświadomością  

Uzdrawianie dzieciństwa 

Zmiana błędnych przekonań

Life Coaching

zapraszam do działu

Praca z Podświadomością