Get Adobe Flash player

Oczyszczanie Czakr

Kompleksowy Zabieg działający na bardzo głębokim poziomie Odblokowując , Oczyszczając i Energetyzując Twoją aurę ,czakry oraz psychikę wraz z ciałem .

 

Podczas Naszego spotkania odbędziemy rozmowę wprowadzającą ,w której jeśli będziesz chciał/a ,opiszesz problem wymagający najszybszej interwencji .

W okresie dzieciństwa ,u każdego człowieka rozwija się określony typ charakteru , który podobno nie zmienia się przez cały okres trwania ludzkiego życia.

Najważniejszymi stanami emocjonalnymi w Naszym życiu jest stres i relax . Tak naprawdę ludzie kierują się albo strachem albo miłością .Każda myśl ,każdy czyn ma swój początek albo w strachu albo w miłości . Wszystko inne jest jedynie odcieniami tych emocji .

Z rozmowy dowiesz się :

Jakie są Twoje mocne strony charakteru ?

Jak lubisz być postrzegany/a i traktowany/a przez innych ludzi ?

Co lubisz w byciu sobą ?

Jak działasz pod wpływem radości ?

oraz

Jak nie lubisz być traktowany/a?

Co jest trudne w byciu Tobą?

Jakie są słabe cechy Twojego charakteru?

Jak działasz pod wpływem stresu  ?

Odpowiedzi na te pytania są bardzo istotne ,gdyż  każdy z Nas posiada własne obawy ,nadzieje ,motywy działania oraz własne sposoby rozwiązywania życiowych zadań. Tylko poprzez dostrzeżenie i nazwanie własnych słabości jesteś w stanie pozbyć się ich raz na zawsze ! To pozwoli Ci wprowadzić konieczne zmiany ,aby z każdym dniem ulepszać własne życie.

W dziale  Joga/Czakry możesz zapoznać się pokrótce z ich funkcją w Twoim życiu .Tymczasem wracając do Naszej rozmowy…

To bardzo istotne ,abyś miał/a pełny obraz ich funkcjonowania ,gdyż czakry są połączone bezpośrednio z Twoim ciałem oraz wpływają na stan Twojej psychiki. To tu na głębokim poziomie Twego istnienia ,są zapisane wszelkie doświadczenia życiowe, najgłębsze myśli oraz wszelkie blokady energetyczne ,których przecież chcesz się pozbyć ,prawda?

Test ten jasno pokaże ,które z Twoich czakr są najbardziej zaburzone ,dzięki czemu Ja jako mistrz Reiki ,będę mogła bezpiecznie zając się Twoimi czakrami.

Dzięki tym testom oraz Naszej rozmowie będę mogł/a przygotować dobrany specjalnie do Ciebie zestaw Afiramcji ,które pozwolą Ci realnie przebudować Twoją podświadomość . Jak skutecznie to działa przekonasz się osobiście już w najbliższej przyszłości .Mówię to z własnego ,bogatego doświadczenia w tej dziedzinie ,gdyż od lat stosuję z powodzeniem afirmacje ,do pozbywania się błędnych i ograniczających przekonań.

IMG 20190512 161435 1

Końcowym etapem Naszego spotkania jest Rytuał Oczyszczania Czakr , podczas którego wprowadzę Cię w  stan głębokiego relaxu tzw. stan Alfa. Sprzyja to wszelkim pozytywnym zmianom, głębokości Twojego duchowego otwarcia oraz sile przekazu Uzdrawiającej Energii Reiki  ,która bezpiecznie oczyści i naenergetyzuje Twój System Energetyzcny. Spokojnie to nie hipnoza ,będziesz całkowicie świadoma ,aczkolwiek baaardzo mocno zrelaxowana : )

Rytuał Oczyszczania Czakr działa na bardzo głębokim poziomie , każdorazowo zajmuję się gruntownym Odblokowaniem całego Systemu Czakr ,oraz szczegółowo Czakrą która na chwilę obecną wykazuje najgłębsze zaburzenia i dysharmonię w swoim działaniu . Taka długo występująca dysharmonia  może prowadzić do zaburzeń w sferze psychicznej a nawet powodować dolegliwości cielesne. Siła Energii przekazywanej podczas tego Rytuału natychmiastowo podnosi częstotliwość drgań Twojego umysłu ,ciała oraz całego Systemu Energetycznego.Ponad to mocny strumień Uzdrawiającej Energii Reiki bezpiecznie oczyści ,poszerzy i wzmocni Twoje Kanały Energetyczne-Duchowe oraz Czakry    .

 

IMG 20190512 161738 kopia 1

Po Rytualne nastąpi 21-o dniowy okres oczyszczania ,gdzie mogą ,ale nie muszą ,wystąpić nawet objawy somatyczne pod postacią pojawienia się dolegliwości chorobowych .Spokojnie ,przeminą po paru dniach .Również czymś zupełnie normalnym ,po tak silnym zabiegu na Twoim Systemie Energetycznym, jest duża emocjonalność. Nie uzasadniona płaczliwość ,nerwowość to wszystko objawy blokad energetycznych ,które "wychodzą" z Ciebie pod wpływem działania Harmonizującej Energii Reiki . Szalenie istotne jest ,abyś w tym okresie duchowej rekonwalescencji ,był/a dla siebie wyrozumiały/a . Przyglądaj się sobie jakby z dystansu ,obserwuj ,rób nawet notatki własnych myśli ,zwłaszcza tych burzliwych ,gdyż te negatywne myśli i uczucia jasno wskazują na błędne przekonania ,które kierują Twoim życiem. Na ich podstawie możesz samodzielnie lub z moją pomocą stworzyć budujące Afiramcje ,które potrafią trwale odmienić Twoje ważne życie. Afirmacje ,które dostaniesz ode mnie ,dodatkowo wzmocnią kompleksowe działanie zabiegu ,dzięki czemu będziesz mogł/a samodzielnie popracować nad sobą w zaciszu własnego domu.

 

Spotkanie 70 minutowe -150 zł  

 

Lena 

 

AKTUALNE WARSZTATY

Cykl Warsztatów CZAKRY:

7 Poziomów Świadomości Duszy :

Czakra 3 Oka 13 WRZESNIA

Zapisy obowiązkowe 

     * * * 

Warsztaty Reiki 

     * * *

Sesje indywiualne  

Praca z Podświadomością  

Uzdrawianie dzieciństwa 

Zmiana błędnych przekonań

Life Coaching

zapraszam do działu

Praca z Podświadomością